تولید نایلون دسته دار

نایلون

نایلون بخشی از فرهنگ خرید مردم ایران است ، هر ساله ما بیش از 9 میلیارد نایلون خرید در ایران استفاده می کنیم. این به معنی 17000 کیسه در دقیقه است.

ایرانی ها ها هر ساله از 9-15 میلیارد نایلون خرید استفاده می کنند. این نشان دهننده اهمیت نایلون ها و ساک های دسته بندی در تبلیغات برند شما و گسترش روزبه روز نایلون ها در دنیا شده است.

هر ساله بین 500 میلیارد تا 1 تریلیون کیسه پلاستیکی در سراسر جهان استفاده می شود. تأثیر آنها قبلاً در جهان احساس شده است.

آگاهی از محیط زیست در میان شهروندان بسیار سریع رشد کرده است. همه در مورد طبیعت بسیار آگاه هستند و به هیچ وجه نمی خواهند به محیط زیست آسیب برسانند.

نایلون های زیست تخریب پذیر

مردم امروزه در حال استفاده از نایلون های زیست تخریب پذیر هستند زیرا همه آنها از عوارض جانبی نایلون های پلاستیکی کاملاً آگاه هستند. کیسه های پلاستیکی اصلی برای انسان و حیوانات نیز بسیار مضر است.

به دلیل سوزاندن پلاستیک ها ، محیط زیست ما گرم شدن کره زمین را تجربه می کند. تمام جهان از عواقب گرم شدن کره زمین رنج می برند. این اثر گرم کننده باعث ایجاد عدم تعادل در اکوسیستم می شود.

تجزیه نایلون های پلاستیکی کار آسانی نیست و در نتیجه سالها دوام می آورد. وجودنایلون ها برای سالهای طولانی برای محیط زیست مضر است.

وقتی سوزاندن پلاستیک صورت می گیرد ، بخارات سمی و گازهای گلخانه ای در محیط آزاد می شود که منجر به تخریب لایه ازن می شود.

اینها دلایل اساسی است که باعث شده نایلون های قابل تجزیه در سراسر جهان بسیار محبوب شوند. بسیاری از مشاغل ، کیسه های زیست تخریب پذیر را نسبت به کیسه های پلاستیکی معمولی ترجیح داده اند.

کارخانه بهمن چاب با بیش از سه دهه سابقه درتولید و چاپ انواع لفاف های بسته بندی پیشرو در توسعه ی نابلون و نایلکس های زیست تخریب بذیر میباشد.

ویژگی های نایلون زیست تخریب پذیر

نایلون های زیست تخریب پذیر از نظر حفاظت از محیط زیست بهتر هستند. این نایلون ها به راحتی تجزیه می شوند و هنگام سوختن در محیط گازهای مضر تولید نمی کنند.

با آزاد نکردن گازهای سمی از محیط زیست محافظت می کند. از خصوصیات مهم این کیسه ها این است که کاملاً متفاوت از سایر انواع کیسه های پلاستیکی بوده و به سرعت خراب می شوند.

در ساخت نایلون های زیست تخریب پذیر از ماده مصنوعی استفاده نشده است. انواع دیگر کیسه های پلاستیکی در آزمایشگاه ها تولید می شوند و از مواد مصنوعی استفاده می کنند.

هنگام خریدنایلون زیست تخریب پذیر باید نکات زیر را بررسی کنید:

نکات ذکر شده به شما کمک میکند انتخاب درستی در طراحی کیشه و رنگ های کاربردی و انتخاب مواد اولیه مناسب, ضخامت مناسب با توجه به aمحصول مورد عرضه خود و چاپ طرح مورد نظر شما در نایلون میگردد.

 •  طرح

  نایلون مهم ترین فرآیند نمایش نام تجاری شماست. فراموش نکنید که روی طراحی این نایلون و یا زیپ کیف ها تمرکز کنید. اگر این کیف ها به درستی طراحی شده باشند ، می توانند به شما کمک کنند تا کاملاً برند خود را نشان دهید. در حالی که تهیه کننده کیف های قابل تجزیه را انتخاب می کنید ، باید قبل از خرید طرح را بررسی کنید.

توصویر چند رنگ

چند رنگ تصویر با طرح دلخواه شما

نایلون چند رنگ تصویر

تولید نایلکس 1 تا 8 رنگ

طرح تصویر

بهمن چاپ تولید کننده انواع لفاف بسته بندی

 • رنگها

  شما باید درباره رنگ نایلون خود اطمینان حاصل کنید ، تامین کننده شما باید دقیقاً همان رنگی را که می خواهید نماینده معرفی شرکت شما باشد ، تهیه کند. برخی از تامین کنندگان ممکن است محدودیت هایی در رنگ داشته باشند. بنابراین ، قبل از ثبت سفارش مطمئن شوید که تامین کننده ساک های دسته بندی درست با توجه به نیازهای شما تهیه می کند. بهمن چاپ با تولید انواع نایلون و نایلکس های یک تا هشت رنگ با مواد درجه یک قادر به تولید انواع رنگ ها میباشد.

نایلون در چند رنگ

تولید انواع لفاف بسته بندی در بهمن چاپ

نایلون چند رنگ

تولید انواع لفاف بسته بندی 1 تا 8 رنگ

 

 • مواد و کیفیت

  آزمایش کیفیت باید با هدف تهیه نایلون های زیست تخریب پذیر با کیفیت برتر انجام شود. اگر در حال استفاده از کیسه های قابل تجزیه از کیسه های پلاستیکی معمولی هستید ، مطمئن شوید که این کیسه ها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند. کیسه ای نباید خیلی نازک باشد تا تحمل وزن محصولات را نداشته باشد. لازم به ذکر است کارخانه بهمن چاپ واقع در شرکت صنعتی شمس اباد قادر به تولید انواع لفاف های بسته بندی همراه با چاپ و دوخت در ضخامت های مختلف میباشد.

 

برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید.

بهمن چاپ تولیدکننده نایلون های پلاستیکی زیست تخریب پذیر اماده پذیرش سفارش و صادرات اتواع محصولات بصورت آنلاین و حضوری میباشد.

نمایی از کارخانه بهمن چاپ واقع در شهرک صنعتی شمس اباد

 

تولید کیسه های زیست تخریب پذیر ممکن است چند هفته طول بکشد ولی کارخانه بهمن چاپ با به روز ترین دستگاه های تولید قادر به تولید انواع لفاف های بسته بندی در کمترین زمان میباشد.

اگر به فکر استفاده از نایلون های زیست تخریب پذیر در تجارت خود هستید لازم به ذکر است که تلاش اندک شما می تواند از محیط زیست محافظت کند. با شروع استفاده از نایلون های زیست تخریب پذیر ، محیط خود را حفظ و محافظت کنید.

برای دیدن بخش های مختلف کارخانه بهمن چاپ از اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

خط تولید نایلون دسته دار

 1. خط تولید نایلون دسته دار سه لایه و پنج لایه
 2. خط تولید نایلکس
 3. دوخت دو لایه و دوخت تک لایه
 4. لمینت
 5. دوخت زیپ کیپ
 6. دستگاه چاپ فیشر4
 7. دستگاه چاپ سیلندر مرکزی و هلیو
 8. لمینت جنس های سه لایه پلی استر, پلی اتیلن و پلی امید

انواع نایلون ها با دسته های مختلف

 1. نایلون دسته تقویت
 2. نایلون دسته موزی
 3. نایلون دسته رکابی
 4. نایلون های دسته بند دار

انواع سایز های دسته تقویت

 1. 25*35
 2.  30*40
 3.  35*45
 4.  40*50
 5.  45*55
 6.  و همچنین انواع سایز های مد نظر شما قابل تولید است

بخشی از نمونه کارهای دسته تقویت بهمن چاپ

نایلون دسته تقویت

دسته تقویت

دسته تقویت

دسته تقویت

دسته تقویت

دسته تقویت

انواع سایز های دسته موزی

 1. 20*30
 2. 25*35
 3. 30*40
 4. 35*45
 5. 40*50

ته دوخت بغل کاست دار

 1. 37*47
 2. 45*55
 3. 50*60
 4. 55*65

انواع سایز های دسته رکابی

 1. 30*40
 2. 35*45
 3. 40*50
 4. 45*55
 5. 55*65
 6. و انواع سایزهای سفارشی کیسه های دسته رکابی نایلونی و نایلکسی
دسته رکابی

بهمن چاپ تولید لفاف بسته بندی دسته رکابی

دسته رکابی

تولید انواع لفاف بسته بندی

انواع سایز های دسته بندی

 1. 30*40
 2. 35*45
 3. 40*50
 4. 50*60

برخی از نمونه کار های دسته بندی

دسته بندی

تولید انواع لفاف بسته بندی

دسته بندی

بهمن چاپ تولید لفاف بسته بندی

 

 

1 پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.